Doğru, Farklı Karabük Haberleri

Spor

Başkan Tankut kirli oyunları açıkladı

Kardemir Karabükspor Kulüp Başkanı Hikmet Feridun Tankut “BİLMİYORUZ SANMAYIN!” başlıklı basın açıklamasında, sert açıklamalarda bulundu.

Kulüp binasında yapmış olduğu basın açıklamasında şu sözlere yer verdi;

“*3 Temmuz sürecinden tertemiz çıkmış, şüpheli bir camia olmamış, töhmet altında kalmamış bir kulüptür Kardemir Karabükspor!

*Alın terinin başkentinin temsilcisi olarak, haram puanın peşinde olmayız, haramı da hanesine yazdırmayız!

*1600 derece karşısında yanan yüreklerin sahadaki gözyaşlarıyız biz. Bekleriz, seyrederiz ama asla seyirci kalmayız!

*Bizim ne kadar hamiyetperver bir hakem dostu olduğumuzu, en iyi de Alanyalı Üst klasman hakemlerinden Kamil Abitoğlu bilir. (Beşiktaş-Karabükspor fahiş hatalarına rağmen şikayetçi olmadık!)

*Yalnız, fakat, lakin!!! Biz sessiz kalırken içi pır pır edip yanlış işler yapanlar, yaptıklarınızı görmüyor, bilmiyor, söylemiyorsak, bu sizi takipte olduğumuzu görmek içindir. Farkındayız her şeyin!

*Bu kadar kritik maçlara kimi ne sonuç için atadığınızı, bir sonra, üç hamle sonra neyi planladığınızı biliyoruz. Öyle şeyler biliyoruz ki, bizim sahamızdaki kritik maça verdiğiniz hakemin; aleyhimize uyduruk penaltı çaldığını, berabere olunca kırmızı kart uydurduğunu, yetmeyip bir sonraki maça ceza sınırındaki iki oyuncumuzu dahil ettiğini de biliyoruz…

*Yetmedi, aynı hakemin cezalanacağı yerde Süper Lig derbi maçında ödüllendirilip(!) aferin bile dendiğini…

*Yine adı bizde bu hakemin kritik son maç öncesi yarıştaki rakibimizin son maçtaki rakibinin maçına atandığını; burada da aynı niyetin hasıl olması beklendiği…

*Evinde şampiyon olması gereken şampiyon takımın maçına isimsiz, ataması tereddütlü genç bir hakemin verilmesiyle zorlama bir son dakika penaltısı ile işinin kolaylaştırıldığı…

*Ne tesadüf ki tüm bu olanların Alanyalı MHK Başkanının (mahalli seçimde Alanya’dan Belediye Başkan Adayı)ilçesi takımı maçları öncesi oluyor olması garip değil mi?

Bitmedi… Alanyaspor Başkan’ı Hasan Çavuşoğlu’nun kardeşinin Dışişleri Bakanı Sayın Mevlüt Çavuşoğlu olduğunu da biliyoruz.

*Bu hafta atanan hakemler arasında, Alanya’da ikamet eden hangi hakem hangi maça atandı? Bu hafta sahamızda oynayacağımız Kardemir Karabükspor -Adanaspor maçını yönetecek hakem Emre Malok bu sezon 1.hakem olarak kaç maça çıktı, sonuçları ne oldu?

*Geçen hafta 2.’lik şansı olan rakibimiz ADS takımının nizami golünü iptal eden hakem Alanyalı mıdır?

Bakın, sizin böyle kurnazlığınızı(!) siz biliyorsunuz da bizi görmüyor mu sanıyorsunuz? Sezon başından beri bizim ve rakibimizin bütün maçlarının izlenildiğinde nelerin ortaya çıkacağı gün gibi aşikardır.

Bu hafta Sapanca’da spor ‘da şiddet’ le ilgili çalıştay yapıldı, sporda adeleti sağlamadan toplantı ve çalıştayların bir anlamı var mı .futboldan soğuyan taraftarı stadlara çekmenin yolu önce ADELET’İ̇ sağlamaktır. Emeğin şehrinin alın terini kimseye meze yapmayız.

Bunları bilin, bizlerde sizi biliyoruz!!!

Saygılarımızla…”

2751

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir