Doğru, Farklı Karabük Haberleri

Güncel

Şehit Aileleri Vali Mustafa Yavuz’u ziyaret etti

Karabük Şehit Aileleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Hilmi Öksüzoğlu ve Şehit Aileleri, 12 Mart İstiklal Marşı’nın Kabulünün 103. Yıldönümü dolayısıyla Vali Mustafa Yavuz’u makamında ziyaret ettiler.

İstiklal Marşımızın orijinal bir tablosunu Vali Mustafa Yavuz’a takdim eden Şehit Aileleri Derneği Başkanı Hilmi Öksüzoğlu, “Şahsım ve yönetim kurulu üyelerim adına başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve onun silah arkadaşları olmak üzere, bu mücadelede yer almış herkesin, bağımsızlığımız ve egemenliğimiz uğruna hayatlarını hiç düşünmeden feda eden aziz şehitlerimizi, rahmet ve minnetle anıyor gazilerimize şükranlarımızı sunuyoruz.” dedi.

Vali Mustafa Yavuz ise, “12 Mart İstiklal Marşı’nın Kabulünün 103. Yıldönümünü kutluyor, bu vesileyle İstiklal Marşımızın şairi Mehmet Akif Ersoy’u ve tüm şehitlerimizi rahmetle anıyoruz. Şehitlerimiz vatan için canlarını verdiler. Biz de onların ailelerinin her zaman yanındayız. Devletimiz tüm imkânları ile şehit ailelerinin yanında olmaya devam edecektir.” diye konuştu.