Doğru, Farklı Karabük Haberleri

Günlük

Savaşmayı göze alan insan, gazetecidir

Bir haberci olarak görevim kamuoyuna doğru dürüst haber iletmek ve bunları objektif olarak yansıtmaktır.

Olaylar arasında neden-sonuç ilişkilerini görebiliyor, olacakları sezebiliyorum. Şimdiye kadar her seçim öncesi öngörülerim doğru çıktı bu konuda her zaman kendime güveniyorum çünkü araştırmayı seviyorum, Karabük gündemi olduğu kadar ülke ve dünya gündemini yakından takip ediyorum.

Toplumsal, siyasal ve ekonomik olayları kavramaya çalışıyorum. İnsan ve toplum bilimlerine ilgi duyuyorum. Fikir üretmeyi ve okumayı seviyorum ama burada internet ortamında tartışmayı sevmiyorum.

Gazeteci; şantaj, tehdit, karalama, kirletme, yalan haber, yıpratma gibi unsurları asla kullanmaz. Gazeteci kanunlara saygılı, ahlaklı, namuslu, dürüst, çalışkan kişilerdir.

O nedenle ŞANTAJ, TEHDİT, KARALAMA, YIPRATMA gibi yöntemleri kullananlarla hiç olmazsa burada aynı ortamda olmak istemiyorum. Daha önce söyledim, bu sayfa resmi değil kişisel sayfam buradaki arkadaşlarımı seçme şansım var. Eğer şantaj, tehdit, karalama, yıpratma yöntemini kullanan MENFAAT ÇETESİ ile arkadaş olan varsa beni silsin çünkü ben Menfaat Çetesi, yalaka, yandaş ile arkadaş olanları gördüğüm zaman anında siliyorum.

Gerektiğinde hükümetlere ve güç odaklarına karşı savaşmayı göze alan insan, gazetecidir…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir