Doğru, Farklı Karabük Haberleri

Günlük

Kamil Güleç'ten yolsuzluk iddialarına cevap

Kardemir A.Ş Yönetim Kurulu Başkan Vekili Kamil Güleç son günlerde internet ortamında Kardemir’de Yolsuzluk ve Yolbulan ile Güleç ailesinin yolları ayrılıyor iddiaları üzerine ilk defa açıklama yaptı.

Kamil Güleç ile telefonda yaptığım görüşmede şunları söyledi; “İddiaların hepsi asılsızdır, kesinlikle iddia edildiği gibi Kardemir zarara uğratılmamış aksine Kardemir her geçen gün kâr eden bir şirkettir. Hatta şirketimiz Türkiye’nin en iyi şirketleri arasında yer almaktadır. Bu tür iddialar zaman zaman yapılmaktadır biz çalışmalarımıza devam ediyoruz.” dedi.

“Şirket içi yazışmalar yayınlanıyor bu yazışmalar gerçek değil mi?” sorusuna;

“Yazışmaların öncesi var sonrası var sadece bir bölümünü yayınlamışlar bu konuda gerekli yasal işlemler başlatıldı. Eğer tamamı yayınlansa zarar değil şirketin yararına olduğu ortaya çıkacaktır”

“Kardemir yönetiminden ayrılacağınız söyleniyor doğru mu?”

“Hatırlıyorsanız Kardemir daha önce ne durumdaydı bizler bu yönetime geldik ve Kardemir’i kâr eden kuruluş ve Türkiye’nin en iyi şirketleri arasında yer almasını sağladık. Hayatımızı verdiğimiz yerden neden ayrılayım, biz çalışmalarımıza devam ediyoruz asılsız haberlere itibar etmeyin” dedi.

 

3079

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir