Doğru, Farklı Karabük Haberleri

Güncel

Karabük POMEM 29. Dönem Mezunları

Karabük Valisi Mustafa Yavuz, Polis Akademisi Karabük Polis Meslek Eğitim Merkezi (POMEM) Müdürlüğü 29. Dönem Mezuniyet Töreni’ne katıldı.

Törene Vali Mustafa Yavuz, Karabük Milletvekili Cem Şahin, Cumhuriyet Başsavcısı Koray Keskin, POMEM Müdürü Zekeriya Çoban, İl Emniyet Müdürü Mehmet Ali Hasan Köse, İl Jandarma Komutan Vekili Ercan Özkan, Safranbolu Jandarma Komando Eğitim Merkez Komutanı Dr.Yusuf Küçükbaşol, İl Genel Meclisi Başkanı Ahmet Sözen, kurum müdürleri, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile kahraman polislerimizin kıymetli aileleri katıldı.

Vali Mustafa Yavuz, mesleğe yeni başlayacak polislerimize;

“Sizler, halkın ırz, can ve malını muhafaza ederken; aynı zamanda yardım isteyenlerle, yardıma muhtaç olanlara devletimizin şefkat eli olarak uzanacaksınız.” şeklinde konuşarak; genç polislerinizin kıymetli ailelerine ve Karabük POMEM’in tüm çalışanlarına, gösterdikleri özveri ve fedakarlıkları için teşekkür etti.

Vali Mustafa Yavuz, gösterdikleri üstün başarı neticesinde dereceye giren genç polislere diploma ve sertifikalarını vererek, kendilerini tebrik etti.