Doğru, Farklı Karabük Haberleri

Güncel

Osman Natıroğlu vefat etti

Karabük-BATITV

Karabük’ün siyaset, cemiyet ve iş dünyasının renkli simalarından Osman Natıroğlu geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.

Osman Natıroğlu’nun Muğla Bodrum’da yaşayan asker arkadaşının cenaze törenine katıldığı ve dönüşte kalp krizi geçirerek hayatını kaybettiği öğrenildi.

ADD BAŞKANLIĞI GÖREVİNDEN GEÇEN HAFTA İSTİFA ETTİ

2016 yılı Şubat ayında gerçekleştirilen 11. Olağan Genel Kurul toplantısı ile Atatürkçü Düşünce Derneği  (ADD) Karabük Şube Başkanlığı görevine seçilen iş adamı Osman Natıroğlu görevinden istifa ettiğini açıklamıştı.

Natıroğlu yaptığı açıklamada; “Görevlerimi yeterince yerine getiremediğim ve arkadaşlarımıza daha sağlıklı çalışma ortamı tesis etmek için Başkanlıktan istifa etmek suretiyle ayrıldım” dedi.

ADD’de Yönetim Kurulu üyesi olarak yer almaya devam edeceğini kaydeden Osman Natıroğlu yaptığı açıklamada “29 Ekim’de Karabük Valiliği tarafından Atatürk Anıtı’na çelenk sunmamız engellendi. Cumhuriyet kentinde, Cumhuriyet bayramında, Cumhuriyetin kurucularına eğer bir teşekkür çiçeği sunamayacaksak neyi nasıl anlatacağız. Dolayısıyla bu ve buna benzer ortamlarda yönetim etmenin bir anlamı kalmıyor. Sorumluluklarımızı yerine getirememiş olmanın sorumluluğu hareket ettim ve Başkanlık görevimden affımı istedim” şeklinde konuştu.

1397