Doğru, Farklı Karabük Haberleri

Güncel

Devlet Bahçeli Karabük Kent Meydanı açılışını yaptı

Karabük-BATITV

MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli tarafından açılan Kent Meydanında tarihi birgün yaşandı. On binlerce kişi önce MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’nin mitingine katılırken, miting sonrası da Ferman Toprak ve Zara’nın güzel parçaları ile hoşça vakit geçirdiler.

Gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam eden konserde sahneyi ilk olarak Ferman Toprak aldı. Ferman Toprak’tan sonra sahneye Zara çıktı. Zara’da söylediği birbirinden güzel parçalarla Kent Meydanını dolduran 10 binleri coşturdu.

Ferman Toprak ve Zara’nın konserinden sonra Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili sahneye gelerek, ”Türkiye’nin en büyük Kent Meydanının açılışını, Karabük’ün en büyük organizasyonu ile gerçekleştirdik. Bu muhteşem gecede Karabük halkına coşkulu dakikalar yaşatan sanatçılarımız Zara ve Ferman Toprak’a teşekkür ederiz” dedi. Vergili daha sonra her iki sanatçıya çiçek taktim etti.

Konserden sonra görüşlerini aldığımız vatandaşlar “Karabük’te şimdiye kadar böyle muhteşem bir konser olmamıştı. Özellikle Kent Meydanının da açılmasından sonra verilen konserde çok güzel bir gece geçirdik. Emeği geçen başta Karabük Belediye Başkanımız Rafet Vergili’ye teşekkür ediyoruz. İnşallah başkanımız görev süresi boyunca belirli aralıklarla bizleri böyle muhteşem konserlerde buluşturur” dediler.

1172