ANASAYFAKARABÜK HABERBATI TV CANLI YAYINKARABÜK HAVA DURUMUKARABÜK HAVA KALİTESİKARDEMİR HİSSEKÜNYEİLETİŞİM
BATITVBATITV

Başkan Aksoy, Gazeteci Ayhan Yıldırım'a saldırdı18.07.2013 - 22:22 4423

Safranbolu Belediye Başkanı Necdet Aksoy, gazeteci Ayhan Yıldırım'a saldırdı.

Karabükün Sesi Gazetesi'nde çalışan Ayhan Yıldırım, Safranbolu Belediye Başkanı Necdet Aksoy tarafından Safranbolu Emniyet Müdürlüğü önünde saldırıya uğradı.

BAŞKANIN FOTOĞRAFINI ÇEKMEK İSTEDİ


Olay Ayhan Yıldırım'ın, Safranbolu İlçe Emniyet Müdürlüğü'nden çıkan Necdet Aksoy'un fotoğrafını çekmek istemesi üzerine meydana geldi. Ayhan Yıldırım şunları söyledi; " Belediye Başkanı Necdet Aksoy'a bıçaklı bir saldırı haberini duydum ve emniyette olduğunu öğrendim, emniyet önünde fotoğrafını çekmek için beklerken birden saldırdı, kendisinden şikayetçiyim" dedi.

BAŞKAN AKSOY'A DA VATANDAŞ SALDIRDI

Başkan Aksoy'un Safranbolu Emniyet Müdürlüğü'ne 46 yaşındaki Yunus Keskin'in bıçakla saldırdığı ve ifade vermek için geldiği öğrenildi. Başkan Aksoy'a saldıran Yunus Keskin gözaltına alınırken, gazeteciye saldıran başkan serbest bırakıldı.

Atilla Karaarslan; "KINIYORUM"

Şahsen ve bir gazeteci olarak "Meslektaşımıza yapılan bu saldırı gazetecilik mesleğine yapılan saldırıdır. Böyle bir olayla ilk defa karşılaşıyoruz, suçlular gazatecilere saldırıyor da Belediye Başkanı haber için fotoğrafını çeken gazeteciye neden saldırıyor bunu anlamak mümkün değil. Belediye Başkanı Aksoy'un başta gazeteci arkadaşımızdan ve kamuoyundan özür dilemesini bekliyorum. Ayrıca bu saldırıyı şiddetle kınıyorum"Yorum gönder

Lütfen resimde gördüğünüz kodu girin:

Captcha

YORUMLAR

avatar H. M. Polat
muhabir konuşmaktan aciz .olayı anlatırken soruldukça açıklıyor videoyu iyi izleyin lütfen.Olayı yaşamış ama anlatıma hakim değil . buda gösteriyorki kendi suçlarını kapatmak için konuşurken dikkatli olmaya çalışıyor. şu kanaate varıyorum Başkan haklı Haklıysada Başkana helal olsun eline koluna sağlık.
piyasada kendini muhabir gibi gören o kadar kişi varki egolarını tatmin için bu işleri yapıyor LÜTEN GERÇEK İŞİNİ HAKKIYLA YAPAN MUHABİRLERLE KARIŞTIRMAYIN

24/07/2013 19:04:05
avatar ahmet
hırsızın hiçmi sucu yok hep ev sahibi suçlu bu adam orada olmasaydı bu olayda olmazdı
tabi haberin yalan olma ihtimalide yok değil

20/07/2013 12:14:23
avatar ümit keskin
yıllardır can siperane gazetecilik yapan bu arkadaşı şahsen tanıyorum. İstanbul,da işyerime gelmişti Safranbolulu olarak, resmini görünce gerçekten çok üzüldüm safranboluya yakışmayan sayın başkanı esefle kınıyorum.
19/07/2013 12:40:24
avatar ORHAN ÇEVİK
Eğer bu saldırının terbiyesizlik olduğunu bu başkanın o koltuğa yakışmadığını inmesi gerektiğini özür dileyip yargılanması için elinizden geleni yapmazsanız bütün karbüklü medya mensuplarının onuru zedelenmiş olur ve sizler yuh derim ayıplarım. ve siz her tokatı hak eden yandaşlaşmaya başlamış liboş ayak yalayıcısınız diye tabirleri hak ediyorsunuz derim. Bu başkanın yaptığını yanına bırakmayın.


Gaziantepten saygılar...

19/07/2013 09:37:07
avatar Ahmet
Geçmiş olsun
19/07/2013 00:55:09
toplam: 5 | gösteriliyor: 1 - 5
cron